Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Santa prichádza, získajte Windows10/11 zadarmo ako darček!

.sponzorované .promotion

Vianočné akcie prichádzajú aj na Godeal24 a teraz ponúkajú Office 2021 alebo Office 2019 a k tomu Windows 10 alebo Windows 11 zadarmo.

Santa prichádza, získajte Windows10/11 zadarmo ako darček!

Vianoce sa Godeal24.com rozhodol osláviť zaujímavými ponukami a zlacnenými kupónmi. V ich vianočnom výpredaji nájdete prekvapivé ponuky na najobľúbenejší softvér. Pridávajú aj "Kúp jeden a získaj jeden zadarmo" akciu, ktorá je vrcholom tejto kampane. Windows 11 a Windows 10 kódy budú darčekmi pri kúpe balíka Office 2021 Pro alebo 2019 Pro. Užite si teraz výpredaj a urobte si radosť na blížiace sa Vianoce. 

Ponuky sú pripravené špeciálne pre vás vo vianočnom výpredaji

Pozrite sa na ponuku Kúp 1 Dostaň 1 zadarmo!

Windows 11 Professional zadarmo

Windows 11 je dobrý darček pre tých, ktorí si chcú vyskúšať najnovší operačný systém priamo. Kľúč Windows 11 pro môžete získať zadarmo, ak si zakúpite tieto balíky Office. Ak sa považujete za hráča, Windows 11 je pre vás dobrým darčekom.

Windows 10 Professional zadarmo

Windows 10 je v súčasnosti stále najvšestrannejší a najstabilnejší systém a pre väčšinu používateľov je dobrou voľbou. Dostanete ho v nasledovných balíkoch:

Poponáhľajte sa, kým sa zásoby nevyčerpajú! 50% zľavy

Ak si chcete zaobstarať len systém Windows 10/11, môžete na tieto produkty získať aj paušálnu zľavu 50%. Vyberte si z nižšie uvedených ponúk a zadajte kód kupónu: GG50 

Poďte ich vyčistiť! 62% zľavy

Okrem toho na GoDeal24 nájdete viacero produktov Microsoft, ako sú rôzne verzie Office, Project a ďalšie. Práve teraz si ich všetky môžete kúpiť so 62% zľavou, ak použijete kupón "GG62".

Nástroje pre váš počítač

Okrem toho tu nájdete aj ďalšie počítačové nástroje na zlepšenie vašej produktivity.

Proces nákupu je veľmi jednoduchý a k dispozícii je viacero platobných metód, samozrejme s dodaním zadarmo. Všetky tieto vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vyčerpania zásob - takže ak chcete počas sviatkov aktualizovať svoj počítačový softvér, určite by ste mali využiť jednu z ich akcií.

Ak sa náhodou vyskytnú nejaké problémy alebo ak máte len pár otázok, tím zákazníckeho servisu vám pomôže! V prípade akéhokoľvek kontaktu im stačí poslať e-mail na túto adresu: service@godeal24.com .

Horúca ponuka, špeciálne ceny.

Zľava 50 % na všetky OS Windows! S kódom kupónu „GG50"

Pozrite si viac z ponuky Windows

BUNDLE PONUKA - VÝHODNÉ A MIMORIADNE LACNÉ BALÍČKY! S kódom kupónu „GG62"

Zistite viac o ostatných balíčkoch

ĎALŠIE PONUKY - NAJLEPŠIA CENA NA VŠETKO PRE PRÁCU Z DOMU. S kódom kupónu „GG62" 

Zistite viac o ponuke Office

Nakupovanie na Godeal24 je najjednoduchšie! Krátko po objednaní dostanete e-mail s produktovými kľúčmi - bez toho, aby ste museli čakať niekoľko dní! V prípade akýchkoľvek otázok vám ich zákaznícky servis poskytne rýchlu a rozsiahlu podporu, ktorú potrebujete. Stačí poslať e-mail na túto adresu: service@godeal24.com

Oslávte koniec roka s GoDeal24 v Double 12 Online výpredaji!

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite