Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Vo Fusakliach sme začali ponožkami, no dnes sa u nás oblečiete od hlavy až po päty!

.sponzorované .promotion .promotion

Fusakle fungujú na slovenskom trhu už šesť rokov. Začali sme ponožkami, dnes už máme k dispozícii široký sortiment, vďaka ktorému sa oblečiete od hlavy až po päty. Cesta to nebola úplne jednoduchá, ale s naším úsilím a vašou podporou sa nám darí vyrábať kvalitné oblečenie a doplnky tak na Slovensku, ako aj v Česku.

Vo Fusakliach sme začali ponožkami, no dnes sa u nás oblečiete od hlavy až po päty!  ARCHÍV FUSAKLE Kolekcia zima 2021. Prines radosť do každej domácnosti ponožkami, ktoré boli s láskou vyrobené slovenskými rukami na Slovensku.

už od samého začiatku bolo našou ideou odlíšiť sa od iných, no zároveň rozveseliť ľudí prostredníctvom pestrých ponožiek vyrobených s láskou. Lokálna výroba so sebou prináša množstvo benefitov, na ktoré sme vo firme Fusakle značne hrdí. Jeden z najdôležitejších je ten, že výrobou našich produktov podporujeme lokálnu ekonomiku, keďže vyrábame, predávame a zamestnávame u nás doma, na Slovensku a v Česku. V rámci lokálnej výroby spolupracujeme prevažne s malými rodinnými firmami. Mnoho z týchto podnikov muselo svoje remeslo takmer „zavesiť na klinec”, ale vďaka spolupráci s nami opäť „nakopli svoje mašiny“ a dokázali udržať a rozšíriť pracovné miesta. Spoločne takto pletieme a šijeme produkty, ktoré ľudia nielen na Slovensku nosia hrdo a s láskou. Dôsledne dbáme na kvalitu všetkých výrobkov. 

Vedeli ste, že kým uvidíte ponožku na pulte, prejde ľudskými rukami až 35-krát?

 Naše portfólio sa však stále rozrastá. Neostali sme len pri ponožkách, postupne na trh prichádzame s novými produktmi podľa požiadaviek našich zákazníkov a partnerov. Dostali sme množstvo tipov a podnetov na nové produkty, ich funkčnosť, motívy či rôzne iné vylepšenia. Mnohé novinky si však vyžiadala situácia, ktorá momentálne panuje vo svete. S príchodom pandémie prišiel prirodzený dopyt po rúškach či respirátoroch, a preto sme ich okamžite zaradili do našej ponuky v originálnych dizajnoch a farbách. Stali sa tak nutnou, ako i obľúbenou súčasťou vašich outfitov. Predovšetkým však slúžia na ochranu a my sme hrdí, že vám ich môžeme ponúknuť spolu s medzinárodne uznávanou a certifikovanou technológiou Sanitized. Naše rúška obsahujú ióny striebra či FFP2 membránu a vyrábame ich na Slovensku aj v Česku. 

Snažíme sa šetriť planétu a životné prostredie tým, že zanechávame nižšiu uhlíkovú stopu, keďže naše produkty necestujú tisíce kilometrov. Na výrobu v maximálne možnej miere využívame recyklované a certifikované materiály. Zároveň vyrábame v obmedzených množstvách, aby sme minimalizovali textilný odpad.  

Fusaklenájdete v showroomoch a stánkoch v rámci Slovenska a Česka alebo na eshope www.fusakle.sk. Časť produkcie predstavuje aj zákazková výroba. Stovkám firiem sme vyrobili ponožky,rúška či šatky s dizajnom na mieru. Sme radi, že si dnes firmy dávajú záležať na kvalitných darčekoch s ohľadom na lokálnosť a originalitu, vďaka čomu máme príležitosť byť bližšie k vám.

Podporujeme aj rôzne neziskové organizácie, ako napríklad Liga proti rakovine, Úsmev ako dar či Svetielko nádeje. Spolupracujeme s mládežou, so slovenskými začínajúcimi aj etablovanými dizajnérmi. Našimi špeciálnymi kolekciami si ctíme lokálnu históriu, prírodu a tradície (napríklad kolekcia 100 rokov od vzniku ČSR, 30 rokov Nežnej revolúcie, Tatry, ľudové motívy a mnoho ďalších iných kolekcií…). 

Kto dáva slovenské výrobky, ten dvakrát dáva, pretože vďaka kupovaniu výrobkov z domácej produkcie pomáhame udržať pracovné miesta, prispievame k rýchlejšiemu zotaveniu ekonomiky, šetríme životné prostredie znižovaním uhlíkovej stopy.  Ďakujeme vám za vašu podporu, vaše podnety, šírenie osvety, pretože aj vy ste Fusakle. Len vďaka vám môžeme robiť to, čo nás baví a prinášať vám radosť do života a do vašich šatníkov. Čaká nás ešte veľa práce a výziev, preto sme vďační, že nám aj vy pomáhate šíriť radosť a úsmev na tvári.  

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite