Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Popoluška 21. storočia: Rowenta Explorer Serie 60

.sponzorované .promotion

Zvieracie chlpy, prach alebo tiež rozsypaná šošovica, sadze či šmuhy... Neporiadok, ktorý je potrebné upratať. Pre to najpohodlnejšie upratovanie domácnosti vyvinula značka Rowenta najtenší a úplne intuitívny robotický vysávač Explorer Serie 60. Takže sa už raz a navždy obídete bez kúziel či niekoho pomoci.

Popoluška 21. storočia: Rowenta Explorer Serie 60

nový robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 60 je skutočne tenký, meria iba 6 cm vrátane koliečok a dostane sa hravo pod nízky nábytok alebo do najhošie dostupných zákutí! Ťažko dostupné miesta zbaví nečistôt s dvoma bočnými kefami a pri vysávaní rovno vytiera vďaka technológii Aqua Force. Inteligentné upratovanie celej vašej domácnosti zaručí navigačný systém Smart Exploration 4.0: bočná kamera a technológia TOF, ktorá dokonale sleduje cestu okolo stien, gyroskopická technológia a infračervené senzory, vďaka ktorým sa robot pohybuje logickou cestou. Robot na základe dômyselnej funkcie detekcie kobercov rozpozná typ podlahy a automaticky prispôsobí sací výkon pre konkrétnu plochu. Akonáhle robota spárujete s bezplatnou aplikáciou, nič už vám nebráni v spustení robota kedykoľvek a odkiaľkoľvek! Vyberať môžete z troch režimov upratovania: metodický (nevynechá žiadne miesto), bodový (špirálovitý pohyb pre dôkladné upratovanie konkrétnej oblasti) a precízne upratovanie pozdĺž steny a podlahových líšt. S lithium-iontovou batériou vydrží až 90 minúť upratovania vkuse, inteligentná technológia nabíjania vám umožňuje dobíjať len toľko, koľko potrebujete, aby ste mohli pokračovať v upratovaní. rowenta Explorer Serie 60 je kompatibilný aj s virtuálnymi asistentmi ako je SIRI v iPhonoch, Alexa od Amazonu alebo Google Assistant. Je to navyše skutočne estetický kúsok s nadčasovým dizajnom, ktorý je vyrobený pre trvalo vysoký výkon!

Doporučená cena Serie 60 je 449 euro. 

špeciálne pre majiteľov zvieratiek

Pokiaľ máte domáce zvieratko a túžite po stále čistej domácnosti - Rowenta Explorer Serie 60 Animal Kit (RR7455) je vybavený vysoko účinnou kefou Animal Turbo: kefa s kombináciou dvoch  materiálov pre vysávanie.

nielen alergici ocenia

Robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 60 Allergy Kit (RR7447) ocenia všetci alergici a rodiny s malými deťmi. Vysoko účinný filter zachytí až 99,9% prachu a zbaví domácnosť všetkých chuchvalcov prachu - ale hlavne, bez vašej námahy!

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na českom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov - to platí už pre celých 95% produkcie spoločnosti.

https://www.rowenta.sk

https://www.homeandcook.sk/ 

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite