Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Jaroslav Haščák ide do väzby.

Správať sa digitálne a zároveň ušetriť môžete teraz aj vy, stačí pár klikov

.sponzorované .promotion

V časoch, kedy sme všetci boli nútení presunúť svoje bežné každodenné činnosti do digitálneho sveta, sme si mnohí na túto zmenu už veľmi rýchlo zvykli. Je pre nás už prirodzené z domu pracovať tam kde to ide, nakupovať oblečenie, či dokonca potraviny, objednávať si obedy a večere, volať si cez videohovory s rodinou, či blízkymi. Prečo teda nedostávať aj všetky faktúry elektronicky a vybavovať si svoje platby z pohodlia domova online? Vďaka O2 tak môžete ušetriť aj na vašich výdavkoch.

Správať sa digitálne a zároveň ušetriť môžete teraz aj vy, stačí pár klikov

dostávajte elektronickú faktúru, plaťte digitálne a majte všetky dokumenty na digitálnom úložisku

Operátor O2 sa rozhodol, že k šetreniu životného prostredia chce prispieť svojou troškou a prvý míľnik cesty vidí v digitalizácii úkonov zákazníkov.

Zvýhodní preto tých, ktorí spravia 3 kroky k digitalizácii a to nastavia si elektronické zasielanie faktúr cez email, za služby zaplatia digitálne cez aplikáciu Moje O2 alebo internet banking a zapnú si tzv. digitálny box.

Digitálny box sa nachádza v aplikácii Moje O2 alebo v jej webovom rozhraní a je to schránka užitočných dokumentov týkajúcich sa konkrétneho zákazníka a služieb, ktoré využíva v O2. Jeho aktivácia, ako aj digitálny spôsob platby a elektronické zasielanie faktúr sú samozrejme bezplatné.

 „V dnešnej dobe životné prostredie svojimi činnosťami zaťažujeme v neúmernej miere, čo si začína pýtať svoju daň. Toto si uvedomujeme aj my ako operátor a chceme sa k tejto situácii postaviť zodpovedne a čeliť jej v oblasti, v ktorej pôsobíme. Zároveň sme sa rozhodli našich zákazníkov motivovať k tomu, aby sa správali digitálne. Tí, ktorí budú dostávať elektronickú faktúru, platiť online a využívať digitálny box, získajú výhodu v podobe nižšej ceny služieb oproti tým zákazníkom, ktorí sa digitálne nesprávajú,“ vysvetľuje Tereza Molnár z O2.

Splnenie týchto krokov v sebe prináša pre zákazníkov hneď viacero výhod. 

1. Ušetríte 2 eurá mesačne vďaka bonusu za digitálne správanie

2. Ušetríte na poplatkoch za platbu faktúry v predajni či na pošte, keďže elektronická faktúra, online platba, aj digitálny box sú bezplatné

3. Ušetríte váš čas, ktorý by ste inak stratili presunom na niektorú z pobočiek O2 Predajní alebo na poštu. Ak zaplatíte z pohodlia domova, tento čas viete určite využiť aj lepšie na prácu alebo zábavu.

4. Spravíte niečo pre životné prostredie. Už len tým, že vaša faktúra príde na mailovú adresu v elektronickej podobe, a teda nie je potrebné ju tlačiť  a plytvať tak papierom.

5. Nemusíte archivovať staré dokumenty a zmluvy s O2, budete ich mať všetky pohodlne dostupné a len na pár klikov vzdialené vo vašom digitálnom boxe v aplikácii Moje O2.

Skontrolujte si už teraz, či spĺňate všetky tri podmienky a v prípade nejasností sa informujte TU.

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite