Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

HubHub spája sily s Neulogy, spoločne sa podpíšu pod vylepšené Startup Awards

.sponzorované .promotion

Spoločnosť HubHub spolu s Neulogy, organizátormi a zakladateľmi podujatia Startup Awards, spojili svoje sily a s novým konceptom plánujú expandovať ďalej za hranice Slovenska.

HubHub spája sily s Neulogy, spoločne sa podpíšu pod vylepšené Startup Awards Neulogy

hubHub sa stáva spoluorganizátorom Startup Awards, obe spoločnosti týmto potvrdzujú svoju ambíciu stať sa základňou pre firmy, investorov a mladé talenty v regióne strednej Európy. 

Startup Awards každoročne priláka nielen samotných startupistov, ale predovšetkým množstvo zahraničných investorov a zástupcov nadnárodných firiem. Neulogy minulý rok k Startup Awards pridali konferenčnú časť pod značkou FutureNow, ktorá rozšírila záber celej akcie. FutureNow prináša pohľad na budúcnosť s dôrazom na aktuálne trendy a inovatívne technológie, ktoré ovplyvňujú podnikanie mladých firiem, ale aj etablovaných korporácií. 

„Joint venture HubHubu a Neulogy prináša príležitosť na expanziu platformy FutureNow do regiónu strednej Európy a šancu na zvýšenie vplyvu a viditeľnosti slovenského startupového ekosystému v Európe. Veľmi sa tešíme na výzvy, ktoré toto spojenie prinesie,“ prezradil Peter Kolesár, riaditeľ Neulogy.

„V HubHub máme radosť z blízkej spolupráce s Neulogy a veríme, že vďaka našej prítomnosti v krajinách strednej Európy a rozširovaniu pôsobnosti do západnej Európy budeme ideálnym partnerom pre rast platformy FutureNow,“ povedala na margo spolupráce Natália Kisková, šéfka HubHub.

HubHub je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti prevádzkovania coworkingových priestorov, vzdelávania a inovácií, ktorá patrí do portfólia spoločnosti HB Reavis. Spojenie s developerom umožňuje prepájať skúsenosti zo sveta korporácií s inováciami a nadšením rastúcich podnikov, a to vždy so zapojením unikátneho vedomostného potenciálu študentov. 

HubHub vytvára dokonalé prostredie pre zhodnocovanie ľudského potenciálu a koncentruje tak unikátnu komunitu ľudí. Portfólio spoločnosti okrem iného zahŕňa komplexné služby spojené s  prevádzkovaním coworkingových priestorov, doplnené o vzdelávacie a networkingové eventy. HubHub svoje aktivity smeruje k vytvoreniu maximálnej možnej synergie medzi členmi, komunitou mladých podnikateľov a korporátnym prostredím. Zo vzájomnej blízkosti tak ťaží startupová komunita, ale aj úspešné slovenské a zahraničné firmy keďže prepájaním vzniká priestor pre spoluprácu a vznik nových ideí, či obchodných príležitostí. HubHub v súčasnosti pôsobí v Bratislave a Varšave s výhľadom vstúpiť na ďalšie stredoeurópske aj iné trhy. 

Poslaním Neulogy je pomáhať firmám, akademickým inštitúciám a výskumným centrám uskutočňovať špičkový výskum, vývoj a inovácie, ktoré prinesú ekonomické a spoločenské benefity. Spoločnosť je jedným zo stredoeurópskych lídrov v oblasti poskytovania komplexných konzultačných poradenských služieb pre podnikanie, výskum, vývoj, transfer technológií a komercializáciu. Medzi aktivity firmy patrí aj strategické poradenstvo v dôležitých oblastiach výskumu a vývoja. Za 11 rokov existencie sa spoločnosť Neulogy stala kľúčovým hráčom v slovenskom inovačnom ekosystéme s prepojením na najdôležitejšie svetové centrá inovácií, vrátane Spojených štátov a Izraela.  

Podujatie Startup Awards za 7 rokov svojej existencie prispelo k vytvoreniu silnej komunity mladých inovatívnych podnikateľov a technologických nadšencov na Slovensku. Startup Awards sa stali nielen najväčším slovenským startupovým podujatím, ale jednou z najväčších národných startupových súťaží v Európe a neustále motivuje Slovákov podnikajúcich vo svete. Za čas svojej pôsobnosti sa vo finále predstavilo 83 startupov a 21 nápadov bolo ocenených. Finalisti Startup Awards doposiaľ získali financovanie vo výške viac ako 20 mil. EUR. Medzi finalistov súťaže patria medzinárodne úspešné projekty EcoCapsule, Prizeo alebo Slido.

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite