Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Vaničky do kufra či autokoberce ako štýlový aj ochranný doplnok vášho vozidla

.sponzorované .promotion

Jedinečný štýl, čistota a bezpečnosť. Aj to sú veľmi dôležité veci, ktoré od svojho vozidla vyžadujeme. Automobily neslúžia len na prepravu osôb, často ich využívame aj na prepravu zvierat či nákladu. Aj tie by mali byť v bezpečí a nespôsobovať v interiéri nečistoty. Ako si s touto záležitosťou jednoducho poradiť?

Vaničky do kufra či autokoberce ako štýlový aj ochranný doplnok vášho vozidla New Africa / Shutterstock.com

Vaničky do auta pre bezpečnú prepravu tekutín

Rozmýšľate nad tým, ako zabezpečiť vaše vozidlo tak, aby ste mohli cestovať bezpečne a pohodlne? Skvelým ochranným prvkom sú vaničky do kufra. Dosiahnete nimi vysokú ochranu interiéru pred zašpinením a poškodením. Ich výhodou je vyvýšený okraj, čím zabránite vyliatiu tekutín, napríklad na podlahu kufra. Akýmsi bonusom sú protišmykové prvky, vanička sa tak nebude samovoľne v kufri posúvať. 

Gumené vaničky sú ľahko umývateľné a vyrábané na mieru tak, aby presne tvarom pasovali na konkrétne typy vozidiel. Poradia si aj s chemickými látkami či vodou, čo uľahčí ich údržbu. Zabudnite aj na obavy z prepichnutia alebo roztrhnutia. 

Kvalitné autokoberce na mieru do každého počasia

Zaujímavým štýlovým doplnkom sú aj kvalitné autokoberce na mieru. Tu však musíme spomenúť aj ich ochranné vlastnosti. Ak sa vyberiete cestou tých, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov, môžete sa spoľahnúť na ich stály tvar a dostatočné zvukovo-izolačné vlastnosti. Autokoberce, ktoré si zakúpite napríklad na e-shope autovybava.sk, disponujú dvoma vrstvami. Ide o spodnú protišmykovú a nepriepustnú vrstvu a vrchnú vláknitú, velúrovú časť. 

Poslúžia vám počas všetkých ročných období. Interiér automobilu chránia pred snehom, vodou aj blatom. Obávať sa nemusíte ani ich údržby, jednoducho ich umyjete vodou alebo čistiacimi prostriedkami. Veľkou výhodou je ich kompatibilita s originálnym fixačným systémom. Ich pripevnenie je rovnako jednoduché ako pri inom príslušenstve. Ďalším plusom je ich protišmyková vrstva. 

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite