Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Pokračuje proces s Dušanom Kováčikom, vypovedať budú prokurátori, on žiada prepustenie

.tasr .sita .slovensko

Proces s bývalým špeciálnym prokurátorom Dušanom K. pokračuje štvrtým pojednávacím dňom. Výsluch pred samosudkyňou Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) má v utorok absolvovať viacero prokurátorov.

Pokračuje proces s Dušanom Kováčikom, vypovedať budú prokurátori, on žiada prepustenie SITA/Branislav Bibel

obžalovaný špeciálny prokurátor Dušan K. žiada o prepustenie z väzby. Oznámila to dnes sudkyňa Špecializovaného trestného súdu v Pezinku Pamela Záleská, ktorá prejednáva jeho prípad. Doplnila, že o žiadosti Dušana K. bude rozhodovať najskôr vo štvrtok 15. júla. Vo väzbe sa Dušan K. nachádza od konca októbra 2020.

Proces s bývalým špeciálnym prokurátorom Dušanom K. pokračuje štvrtým pojednávacím dňom. Výsluch pred samosudkyňou Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) má v utorok absolvovať viacero prokurátorov. Pojednávanie je predbežne naplánované do štvrtka (15. 7.).

Sudkyňa Pamela Záleská v závere minulého týždňa avizovala, že na utorkovom pojednávaní plánuje vypočuť prokurátorov Bohdana Čelovského, Tomáša Honza, Juraja Novockého a Vasiľa Špirka. Všetci štyria svedkovia sa nachádzajú v pojednávacej miestnosti.

 
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite