Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík považuje postoj hnutia Sme rodina za nekorektný

.sita .slovensko

Zablokovanie návrhu ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského o používaní Green pasov na národnej úrovni považuje šéf liberálov za nekorektný.

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík považuje postoj hnutia Sme rodina za nekorektný SITA/Branislav Bibel

postoj hnutia Sme rodina považuje minister hospodárstva a predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík za nekorektný. Neumožniť parlamentu hlasovať o výhodách pre zaočkovaných bez predošlej dohody sa podľa neho „jednoducho nerobí“. Ako konštatoval, po niekoľkohodinových rokovaniach dospela koaličná rada k dohode, že s lotériou a odmenami malo ísť ruka v ruke viac slobôd pre očkovaných. „Na poslednú chvíľu kolegovia zo Sme rodina spravili otočku o 180 stupňov, aj keď s tým predtým súhlasili na koaličnej rade aj vláde,“ povedal Sulík. Zablokovanie návrhu ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského o používaní Green pasov na národnej úrovni považuje šéf liberálov za nekorektný.

 
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite