Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Pod vedením Remišovej sa strana Za ľudí nikam nepohla, ale smeruje k zániku, myslí si politológ

.sita .slovensko

Politológ Radoslav Štefančík je toho názoru, že pokiaľ pôjde strana Za ľudí do volieb samostatne, ostane pred bránami parlamentu.

Pod vedením Remišovej sa strana Za ľudí nikam nepohla, ale smeruje k zániku, myslí si politológ SITA/Alexandra Čunderlíková

pod vedením vicepremiérky Veroniky Remišovej sa strana Za ľudí nikam nepohla, stále sa nachádza pod hranicou zvoliteľnosti do parlamentu a perspektíva so súčasným vedením je mimoriadne neistá. Pre agentúru SITA to uviedol politológ Radoslav Štefančík z Fakulty aplikovaných jazykov Ekonomickej univerzity v Bratislave. Strana podľa jeho slov upadá, smeruje k zániku, niektoré známe tváre odišli a niektorých to zrejme ešte len čaká. 

Za ľudí v poslednom období opustili poslanci Miroslav Kollár, Tomáš Valášek a exposlankyňa Andrea Letanovská. Kollár a Letanovská medzičasom vstúpili do strany Spolu - občianska demokracia (Spolu), Valášek sa stal členom hnutia Progresívne Slovensko (PS).

 
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite