Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Vojenské lesy platili za advokátske služby státisíce eur, majú vnútorný audit

.redakcia .slovensko

Národný kontrolný úrad našiel v štátnom podniku Vojenské lesy viacero porušení zákona už v marci. Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) vtedy uviedol, že si správu NKÚ preštuduje a na základe toho vyvodí dôsledky.

Vojenské lesy platili za advokátske služby státisíce eur, majú vnútorný audit SITA/Branislav Bibel Rezort obrany podpisom už bývalého ministra Petra Gajdoša (SNS) zmenilo hlavný predmet činnosti štátneho podniku na podnikateľský.

momentálne čaká Ministerstvo obrany SR na výsledky vnútorného auditu. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu obrany Martina Kovaľ Kakaščíková.

„V súčasnosti prebieha v štátnom podniku Vojenské lesy a majetky SR vnútorný audit, ktorý si vzhľadom na precíznosť a dôkladnosť celého procesu vyžaduje náležitý čas,“ uviedla pre TASR Kovaľ Kakaščíková. O výsledkoch auditu aj následne prijatých záveroch hodlá rezort informovať verejnosť hneď po ukončení celého procesu.

 
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite