Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

LGBTI politici by mali vystúpiť z tieňa

.eugen Korda .názory

Politici by mohli urobiť viac. Nemám na mysli tých, ktorí tu celé roky šíria nenávisť voči sexuálnym menšinám.

Eugen Korda

matovič, Kollár, tzv. konzervatívci a mnoho iných, napríklad tí, ktorí tak vehementne lobujú za tradičnú rodinu, nech radšej mlčia a neronia po tejto dvojnásobnej vražde krokodílie slzy. Návod na to, čo by mali urobiť, im dal predseda Maďarského fóra Zsolt Simon, ktorý vyzval Györgya Gyimesiho, aby sa vzdal poslaneckého mandátu. 

A nielen on by tak mal urobiť. Na jednej lodi nenávisti sa s ním vezie aj poslanec Tomáš Taraba. Do svedomia by si mohol vstúpiť aj človek, ktorého hárem by mu závideli aj bohatí šejkovia. Keby sa vzdal svojho postavenia a radšej sa venoval výchove svojho početného potomstva, bola by to – po jeho nenávistných vyjadreniach o homosexuáloch spred niekoľkých rokov – tá najlepšia odpoveď na to, čo sa stalo. O dlhoročnom šíriteľovi nenávisti z Trnavy škoda hovoriť. V Národnej rade SR by sa takýchto ľudí dalo nájsť oveľa viac. Ich mútne myšlienky a nenávistné vyjadrenia sú ako povodeň a ničia tento štát. 

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite