Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Petra Vlhová skončila druhá v obrovskom slalome Svetového pohára v Kronplatzi a v celkovom poradí sa znovu priblížila k prvému miestu.

Doktor Smrť

.juraj Petrovič .názory

Robert Fico má problém. Už nie len hlas podobný hlasu, ale aj tvár podobná tvári pozerá z nahrávok, ktoré zverejnil portál Aktuality.sk. Týždeň po proteste Smeru v Rimavskej Sobote sa počet prípadov Covidu v tomto okrese zdvojnásobil.

Juraj Petrovič

v tom, ako Fico ostentatívne ignoruje pravidlá, chrániace životy aj jeho priaznivcov, je skutočne autentický. Tak autentický, že neoficiálne už tento doktor práv dostal prezývku Doktor Smrť. Ale dnes sme sa dozvedeli, že Fico, Kaliňák, Bödör, Para a mladý Gašpar trávili veľa času na chate, kde riešili svoj hlavný problém. Tým je trestné stíhanie ich najbližších spolupracovníkov pri únose štátu. Aby odpútali pozornosť od toho, ako sa slučka okolo nich sťahuje, radikalizuje sa Smer a jeho predseda stále viac.

Fico zvolal protest do Rimavskej Soboty, teda okresu, kde sa už v danom čase nesmeli konať žiadne hromadné kultúrne akcie, ale verejné zhromaždenia ešte áno.

 
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite