Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Sme späť!

.peter Bálik .názory

Dva zápasy, dve rozdielne tváre nášho reprezentačného mužstva. So Slovinskom (0:1) sme hrali veľmi zle, so Škótskom (3:0) výborne ako v minulej kvalifikácii.

Peter Bálik

pritom to bolo o prvom góle. Ak by to Robo Mak na začiatku zápasu so Škótskom nedal, možno by sme sa trápili až do konca stretnutia. Našťastie po góle z nás postupne spadla deka, ktorá vyplývala z toho, že sme posledné zápasy neskórovali. Naše mužstvo ukázalo, že stále nezabudlo hrať futbal, ktorý nás nakoniec dostal na ME vo Francúzsku 2016, aj keď to tak po úbohom stretnutí so Slovinskom vôbec nevyzeralo.

O mesiac hráme posledný tohtoročný zápas s Litvou. Samozrejme, potrebujeme tri body, no už teraz som zvedavý, ako bude vyzerať naše mužstvo. Stoch je out, ten si za Kozáka v jeho výbere už nekopne. Ako to bude s mladým Weissom, to je otázka, na ktorú zatiaľ nikto nepozná odpoveď. V každom prípade, zápas so Škótskom naznačil, že by sme to mohli zvládnuť aj bez nich.

„Naše mužstvo ukázalo, že stále nezabudlo hrať futbal, ktorý nás dostal na ME vo Francúzsku.“

Čo ukázali posledné dva zápasy so Slovinskom a Škótskom?

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite