Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Precitol prezident pri Bráne slobody?

.eugen Korda .názory

Máme nového prezidenta. Šiesteho v poradí a bude len na ňom, ako sa výkonu svojho úradu zhostí. Aby bol dobrým prezidentom, stačilo by, keby splnil len to, o čom v svojom inauguračnom prejave hovoril.

Eugen Korda

Ide o to, aké budú skutky. Peter Pellegrini už viackrát ukázal, že síce vie pekne hovoriť, ale jeho činy svedčia o inom. To, čo vychádza z jeho úst, sú len slová, slová, slová... a slovami to končí.    

On je mužom formy a nie obsahu, je mužom úplnej podriadenosti ale aj zrady. Robert Fico by o tom vedel rozprávať. Náš nový prezident mu až na krátke obdobie verne slúžil. Dnes mu ďakuje za to, že sa po rebríčku moci mohol vyšplhať na najvyšší post. Zostane mu verný aj naďalej?

V deň, keď sa stal prezidentom, išiel sa k Bráne slobody pokloniť  ľuďom, ktorých na hraniciach vraždili komunisti. Je dobre, že tam zavítal. Kto však vie, čo si tam hore pomyslel Tonko Srholec, vďaka ktorému ten pamätník stojí?

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite