Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Simon z Maďarského fóra: Vládna kríza odhaľuje nedostatok odbornosti a chýbajúcich štátnikov

.zsolt Simon .mimoparlamentné fórum

Vládna kríza je charakterizovaná osobnými animozitami a odplatou jeden voči druhému. Na ktorom mieste sa v tomto prostredí nachádza občan? Pre vládnu koalíciu na poslednom mieste.

jeden druhého obviňujú, kto je z čoho zodpovedný a čo nezvládol je ich osobná vec, ktorá by sa v žiadnom prípade nemala prepierať na verejnosti. Občanov to nezaujíma, ich zaujíma prečo zomierajú tisícky ľudí? Prečo títo ľudia nemali prístup k liekom doma od obvodných lekárov? Prečo museli čakať až kým sa im zdravotný stav zhorší natoľko aby sa dostali do nemocníc?

 Do preplnených nemocníc s vyčerpaným personálom, ktorí si siaha na dno svojich fyzických a psychických síl. Prečo sa pacientov boja obvodní lekári ako čert kríža? Ak by práve oni zasiahli v čas – nemuseli sme prežívať jedno z najhorších období v dejinách.

Vládu nezaujíma, z čoho má bežný človek žiť a platiť účty. Vláda mu jednoducho zakázala chodiť do práce, otvoriť svoj podnik a kompenzácia je len na vytrenie si oka.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite