Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Treba 27/2017

.lifestyle .treba

TREBA VIDIEŤ Hrhovské čudá a zábaviská • TREBA NAVŠTÍVIŤ stan .týždňa na Pohode • TREBA SPOZNAŤ gruzínskych i našich autorov • TREBA VIDIEŤ Dobro® • TREBA SA POZERAŤ V TELKE Západniari v Tokiu

TREBA VIDIEŤ Hrhovské čudá a zábaviská

Keď sme v rozhovore pre rubriku Sedem cností a nerestí požiadali starostu Spišského Hrhova o zaujímavý typ do tejto rubriky, nezaváhal ani na moment a odporučil regionálny trojdňový festival u nich v obci. „Vždy v auguste, teraz to bude 17. až 19. augusta, robíme festival Hrhovské čudá a zábaviská. Máme rôzne aktivity, súťaže, beh obcou pre deti a dospelých, ochutnávku vín, snažíme sa o vytvorenie Guinessovho rekordu, pozývame známe kapely. Na festivale ukážeme aj rozostavanú rozhľadňu, bude stáť na najvyššom mieste v obci na Medveďom vrchu a bude odtiaľ krásny výhľad na Spišský hrad, Vysoké Tatry a Slovenský raj.“ Podľa starostových stĺpčekov je však celá obec jedno čudo a zábavisko, ktoré treba vidieť a zažiť. 

www.spisskyhrhov.info

TREBA NAVŠTÍVIŤ stan .týždňa na Pohode

Aj tento rok bude mať náš časopis na Pohode svoj stan a v ňom v piatok i sobotu celodenný program, v ktorom naživo stretnete redaktorov .

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite