Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Na Pohode 2021 vystúpia Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes, Glass Animals, Jenny Hval a Liraz

.redakcia .kultúra

Ďalšími opätovne potvrdenými menami Pohody 2021 sú Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes, Glass Animals, Jenny Hval a Liraz. Okrem nich zástupcovia festivalu počas Pohoda Dňa_FM zverenili víťaza 6. ročníka Pohoda Visual Art Contest, ktorým je Andrej Kolenčík a prvé informácie o festivale Pohoda in the Air. Prvými účinkujúcimi festivalu sú Milan Lasica + Dorota Nvotová a elektronické duo Tittingur.

Na Pohode 2021 vystúpia Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes, Glass Animals,  Jenny Hval a Liraz FACEBOOK/POHODA FESTIVAL

pohoda in the Air

Online Festival Pohoda in the Air sa uskutoční v pôvodnom termíne 24. ročníka Pohody, streamovať sa bude každý deň od štvrtka do nedele. 

„Okrem streamu z letiska uvidia ,virtuálni návštevníci‘ festivalu koncerty zo sveta ušité na mieru pre Pohodu či premiéru dokumentu Orchester z krajiny ticha z produkcie Pohody o prvom afganskom ženskom orchestri ZOHRA od režisérky Lucie Kašovej.“

Silné zastúpenie bude mať vizuálne umenie. Hlavný stream Pohody in the Air bude možné sledovať na webe Pohody, ako aj na Facebooku a YouTube kanáli festivalu. Na webe budú dostupné aj ďalšie paralelné streamy a pohľady na areál festivalu.

Na festival sa môžu fanúšikovia Pohody pripravovať už teraz v špeciálnej edícii merchu, ktorý vznikol recyklovaním toho starého. Predfestivalovou novinkou bude aj Pohoda in the Air Urpiner stage box – ľudia si môžu pred festivalom objednať balenie pív s „pohoďáckym“ pohárom, pričom špeciálnu funkciu bude mať aj samotná krabica.

 
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite