Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Reportáž .týždňa sa dostala do shortlistu na European Press Prize. Ďakujeme!

Treba

.kultúra .lifestyle

TREBA SI VYPOČUŤ Pustvopol; TREBA VIDIEŤ Simonu Houda-Šaturovú v Rigolettovi; TREBA SA VYFARBIŤ dozelena; TREBA SA VYZABÁVAŤ na vlastnom plese; TREBA SA POZERAŤ V TELKE Vysoká politika po anglicky;

TREBA SI VYPOČUŤ
Pustvopol

V rozhovore pre rubriku Sedem cností a nerestí nám hudobníčka Katka Máliková okrem iného rozprávala o svojom najbližšom programe: „Myslela som si, že nahratím cédečka zo mňa spadne veľký balvan. Ani pri všetkých tých príkladoch, ktoré som videla naokolo, mi nedošlo, že to je vlastne len začiatok. S manažérkou teraz plánujeme koncerty, áno, mám manažérku, už som nevládala všetko robiť sama, booking, umeleckú prácu aj organizovať deväťčlennú kapelu. Chceme obísť slovenské kultúrne centrá, ako je Tabačka v Košiciach. Tam budeme mať koncert 24. 3. s Korben Dallas, lebo ich bubeník Ozzo Gutler s nami hral na albume Pustvopol.“ Pokiaľ bude jasné, kedy zavíta aj do vášho klubu, zožeňte si cédečko, stojí naozaj za to.
www.slnkorecords.sk

TREBA VIDIEŤ
Simonu Houda-Šaturovú v Rigolettovi

„Uvedomíte si, že ste boli svedkami zázraku, až po tom, ako sa skončil,“ aj tak sa kritici vyjadrujú o speváckych a interpretačných kvalitách Simony Houda-Šaturovej.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.kultúra
.diskusia
.neprehliadnite