streda
11
december
19:00
9€ predpredaj / 10€ na mieste

Ilustrovaná talkshow Piatecezdeviate

Ilustrovaná talkshow Piatecezdeviate

Nejeden marketingový guru by sa od šťastia zbláznil ak by jeho produkt alebo podujatie malo takú PR kampaň ako Vianoce. Či sa nám to páči alebo nie, týkajú sa každého. Rodinky s deťmi, ktorá sa chystá zorganizovať Vianoce ako z rozprávky alebo aj človeka, ktorý sa práve rozhodol, že vynaloží všetku energiu na to, aby ich aspoň u seba zrušil. Bohužiaľ už aj Vianoce sú podľa etnológov, ako sviatok a tradícia často vyprázdnené a ten obsah nenahradí ani dokonale vyupratovaný byt, ani 20 druhov koláčikov, ani ten najväčší kapor a či darčekmi zavalený eko stromček! Nie nechceme vás odradiť, veď aj my sa tým zamýšľame, aj my upratujeme, aj my si dávame rôzne predsavzatia, ktoré opäť nesplníme... Aj preto bude decembrová časť našej talkshow mať predvianočnú tematiku a spolu s našimi hosťami, ktorí nám dovolia nazrieť aj do ich „kuchyne“, sa ako vždy veselovážne zamyslíme a dúfam, že vás presvedčíme, že dokonalosť neexistuje. Ani na Vianoce! Tak teda neupratujte, nepečte, prestaňte sa naháňať za darčekmi a zastavte sa na našej ilustrovanej talkshow, kde na vás čaká partia skvelých  hostí, s ktorými sa pozrieme na celý ten vianočný čas úplne inak ako by ste očakávali. Bude sa debatovať, ilustrovať, ale trochu aj zachraňovať a možno aj cvičiť. A nemôže chýbať keďže ide o špeciál, aj jedno vianočné prekvapenie!

Do našej talkshow prijal pozvanie:

Maroš Molnár - charizmatický človek, mentor, profesionálny kondičný tréner a šéf funkčného tréningu MOLfit.sk, ktorý je už dnes aj „extrémne“ známy ako hlavný tréner v relácii Extrémne premeny. Maroš Molnár, príde spolu s manželkou, rovnako trénerkou  Zuzanou Molnárovou a my sme veľmi radi, lebo ešte stále platí, že za všetkým hľadaj ženu.

Druhým hosťom, presnejšie hosťkou bude populárna televízna moderátorka TV JOJ Aneta Parišková, ktora je aj podnikateľkou , ale hlavne mamou a manželkou . 

A keďže k Vianociam patria rozprávky a pribehy , naše pozvanie prijala Petra Vančikova-Kolevská, herečka, moderátorka , scenáristka , producentka ale hlavne predstaviteľka  Alžbetky z legendárnej Perinbaby režiséra Juraja Jakubiska .

Ako vždy moderovať bude Renáta Ďurišová (autorka talskhow) a ilustrovať výtvarníčka Noémi Kolčáková Szakállová.

Lískty na talkshow zakúpite priamo v klub pod lampou alebo v predpredaji cez link uvedený v tomto podujatí.

#Piatecezdeviate

“Ilustrovaná #talkshow o tom, že vždy je o čom, keď je s kým.”

Talkshow Piatecezdeviate, ktorú realizujeme už tretí rok v Bratislave ukazuje, že vzájomná inšpirácia slova a výtvarného umenia v priamom prenose je možná a prináša divákom aj účinkujúcim nezabudnuteľný zážitok. Môže vidieť a zažiť umeleckú tvorbu, synergiu slova a kresby v procese. 

Princíp je nasledovný: jedna téma, traja hostia, ilustrácia a diváci. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči aj uši!

Tešíme sa na Vás!