sobota
26
január
10:00
10 €

Ako objaviť svoju ideálnu prácu - interaktívny seminár Vol. 3

Ako objaviť svoju ideálnu prácu - interaktívny seminár Vol. 3

Pre veľký záujem pridávame ďalší seminár. Ak ste nestihli prvé dva, teraz je vaša šanca. 

• Túžite po práci, ktorá vás bude tešiť a budete v nej naplnení?• Chcete robiť niečo, v čom ste dobrí a čo vám ide tak prirodzene, že vám to skoro ani nepripadá ako práca?

• Je pre vás dôležité, aby vám práca dávala zmysel a bola prínosom pre iných?

• Rozmýšľate, čo robiť po škole, materskej alebo chcete zmenu v aktuálnej práci?Odpovedali ste viackrát áno, ale neviete úplne ako na to a kde začať?Začnite tým, že prídete sem. :) Interaktívny seminár s koučkou Federikou Plesník, ktorá vám prakticky ukáže, ako môžete objaviť svoju ideálnu prácu.Vstupné 10 €, lístky si môžete kúpiť v online predpredaji (link v popise eventu vyššie). Túto možnosť odporúčam, aby ste mali miesto isté. Bude sa dať zaplatiť aj priamo na mieste pri vstupe pred začiatkom seminára, ale to len v prípade, že sa všetky lístky nevypredajú v predpredaji. 

1. časť seminára tvorí prednáška, z ktorej sa dozviete napríklad aj toto:

• aké „ingrediencie“ treba, aby práca bola ideálna

• praktické postupy, ako si jednotlivé „ingrediencie“ ideálnej práce pre seba získať

2. časť seminára bude koučingová. Federika bude klásť koučingové otázky a vy si pre seba budete na papier písať svoje odpovede (môžete si priniesť laptop, ak sa vám tak píše lepšie). V tejto časti prídete napríklad aj na toto:

• odkiaľ začať

• čo urobiť ako prvé kroky

• a hlavne, budete ich mať chuť urobiť :)

Celý seminár bude v neformálnej, priateľskej atmosfére. Bude to informatívne, oči otvárajúce a bude to aj zábava. 

Pochopíte lepšie, čo ideálna práca znamená pre vás. A posuniete sa k nej výrazne bližšie.

Tak si to hoďte do kalendára a zavolajte aj kamarátov, rodinu, kolegov či susedov.

Kto je Federika Plesník?

Certifikovaná koučka, lektorka workshopov a kurzov.Téma nájdenia ideálnej práce je jednou z jej srdcových. Verí, že každý môže mať prácu, v ktorej je šťastný. Šesť rokov viedla, ako výkonná riaditeľka a členka predstavenstva, vydavateľstvo W PRESS (zastrešuje značky .týždeň a .pod lampou). Založila spolu so Štefanom Hríbom aj občianske združenie .týždeň − fond pre kvalitnú žurnalistiku.Je členkou správnej rady neziskovej organizácie Teach for Slovakia, ktorá sa usiluje o reformu vzdelávacieho systému na Slovensku.Sedem rokov žila v Anglicku. Vyštudovala tam na univerzite marketing a masmédiá, neskôr pracovala ako Sales Account Manager s klientmi 100-ročnej rodinnej firmy na výrobu kozmetiky a liekov. Na všetkých jej doterajších pozíciách ju najviac bavila práca s ľuďmi a pre ľudí. Ohromne ju teší, keď pomáha druhým napĺňať ich potenciál. Postupne si prešla rôznymi kurzmi osobnostného rozvoja, komunikácie aj leadershipu, až prišla ku koučingu, v ktorom sa našla. Podľa osobnostnej typológie Riso-Hudson je totiž Pomáhač a podľa Myers Briggs zas Dávač. :) Koučingový diplom získala pod vedením dvoch renomovaných koučov, Michala Ondráčka a Jiřího Kunčara, z českého Koučink Centra. Je vydatá, má ročného syna a žije v Bratislave.